Aplikacje webowe
aplikacje webowe

Aplikacje dostosowane do Twoich potrzeb

Poznaj korzyści płynące z dedykowanych aplikacji szytych na miarę.

Co to jest?

Projektujemy i wdrażamy dedykowane aplikacje, które realizują procesy operacyjne naszych klientów. Tworzymy rozwiązania dla różnych branż i celów od ponad dekady.

Należą do nich: platformy sprzedaży towarów i usług (zamówienia, dostawy, witryny szkoleniowe, silniki konkursowe, platformy aukcyjne i zakupowe, CRM, systemy do pozyskiwania klientów, dostawców lub kontrahentów, rozwiązania intranetowe ( obieg dokumentów, przepływ pracy, wsparcie HR) ewidencja czasu pracy, platformy rejestracyjne itp.

Nasze dedykowane aplikacje są dostępne na każdym urządzeniu (smartfonie, tablecie, laptopie), automatycznie dostosowując się do wielkości ekranu i jego orientacji przestrzennej (responsywności).

aplikacje webowe

Integracja

Dostarczane przez nas aplikacje są  w pełni integrowalne z innymi systemami, takimi jak: CRM, ERP, silniki programów lojalnościowych, systemy księgowe, systemy płatności, masowe przesyłanie SMS-ów, magazyn, bazy danych produktów, silniki przetwarzania zamówień, agenci transferowi, platformy handlowe i inne. Integrujemy nasze rozwiązania z istniejącą infrastrukturą.

Automatyzacja

Dedykowane aplikacje pozwalają poprawić funkcjonalność i efektywność procesów biznesowych. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę tworzymy aplikacje, które automatyzują nawet długie i złożone procesy. Korzystamy z najnowszych technologii i rozwiązań dostępnych na rynku. Proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do Twoich wymagań i specyfiki. Biorąc pod uwagę wysokie oczekiwania naszych klientów, przywiązujemy dużą wagę do jakości i czasu trwania realizowanych przez nas projektów.

Mobilność

W ciągu ostatnich kilku lat pojawił się wyraźny trend w rozwoju technologii, który coraz bardziej przybliża się do rozwiązań mobilnych. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firmy muszą być wyposażone w aplikacje dostępne na każdym możliwym urządzeniu i działać dobrze w każdych możliwych okolicznościach. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów i tworzymy aplikacje, które oprócz pełnej kontroli nad twoimi dokumentami,  pracownikami i klientami, dają Ci gwarancję bezpieczeństwa danych i pozwalają uzyskać dostęp do aplikacji w dowolnym miejscu na świecie, o ile masz dostęp do Internetu.