Konferencje / Szkolenia / Eventy

Rozwiązania IT dla branży MICE i HoReCa

Tymczasowe lub trwałe dostosowanie przestrzeni w rozwiązania IT.

Podczas organizacji eventów częstym ograniczeniem jest nieprzystosowanie miejsca do do wymogów przeprowadzania szkoleń,  eventów firmowych, konferencji itp.

Wychodząc Państwu na przeciw oferujemy dostosowanie tymczasowe bądź trwałe sali, wystaw itp. w rozważania IT. Jesteśmy elastyczni dlatego dostosujemy rozwiązanie i środki które zaspokoją największe wymagania. 

Dostarczenie internetu

Dostarczamy rozwiązania LTE dostosowane do aktualnych wymagań. Stworzymy infrastrukturę umożliwiającą funkcjonowanie w większości miejsc na świecie.

HotSpot

Przygotujemy punkty HotSpot stałe lub tymczasowe dla gości lub uczestników eventu. Sieć w zależności od zapotrzebowania może generować informacje o uczestnikach. Sieci HotSpot dostosowane są zarówno dla małych grup konferencyjnych jak i dla rozwiązań targowych.

Rzutniki i ekrany

Dostarczymy wysokiej klasy rzutniki oraz osprzęt do jego obsługi. Zamontujemy oraz dostosujemy do danej przestrzeni narzędzia do projekcji obrazu

Sieć Lan

Stworzymy tymczasową lub stałą sieć LAN opartą na niezawodnych urządzeniach sieciowych. Stworzymy punkty dostępowe oraz skonfigurujemy urządzenia według wymogów. (projektowanie sieci LAN)

wynajem laptopów

Laptopy

Dostarczymy laptopy (wynajem laptopów) wraz z odpowiednim oprogramowaniem. W asortymencie posiadamy różne laptopy, które spełnią najróżniejsze oczekiwania.

Kioski multimedialne

Dostarczymy oraz skonfigurujemy kioski multimedialne, lub w zależności od zapotrzebowania - stanowiska multimedialne. Stanowiska wyposażone mogą być w dodatkowy osprzęt taki jak skanery LED lub drukarki. Stanowiska multimedialne posiadają szereg zastosowań zarówno w eventach masowych jak i małych konferencjach lub szkoleniach

Inne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas organizowania eventów staną Państwo przed szeregiem wyzwań. Ze względu na naszą elastyczność oraz ponad 10cio letnie doświadczenie, jesteśmy gotowi realizować większość z Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.