Mailing
mailing

Mailing

Wysyłka stała | Newsletter

Usługa miesięczna

W ramach podpisanej umowy realizujemy wysyłkę do określonej grupy odbiorców w zależności od wybranego pakietu. Wysyłka jest nielimitowana. Płacą Państwo miesięczną stałą kwotę za określoną liczbę rekordów w bazie.
Zajmujemy się przetworzeniem otrzymanej bazy klientów. Raz w miesiącu generujemy raport stanu bazy, który zawiera statystyki porównawcze poszczególnych miesięcy. Dzięki takim informacjom mają Państwo wiedzę o stanie faktycznym tworzonej bazy.

System mailingowy możemy zintegrować z większością baz stosowanych przy zewnętrznych systemach. Oznacza to, że jeżeli mają Państwo stronę internetową lub CRM (opensource) to będziemy mogli dynamicznie administrować zmianami w bazie danych. Dzięki temu baza zawsze będzie aktualna.

Każda wysyłka mailingowa zakończona jest raportem, który generujemy 1 dzień oraz 4 dni po wysyłce.

Wiadomości tworzymy na podstawie otrzymanych wytycznych (jpg, pdf) i przetwarzamy je na język html. Oczywiście jesteśmy w stanie zaproponować kampanie mailingowe oparte na naszych doświadczeniach zarówno w formie graficznej jak i merytorycznej. Wszystkie nasze wiadomości są prawidłowo interpretowane przez wszystkie programy pocztowe. Stosujemy najbardziej aktualne reguły antyspamowe.

Usługa prepaid

Jest to najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcą Państwo wysyłać wiadomości regularnie. Płacą Państwo za wysłaną wiadomość. W zależności od wybranego pakietu. Przy wyborze opcji prepaid otrzymują Państwo 'kredyty’ które nie mają daty ważności.

Wysyłka jednorazowa

Wykonamy wysyłkę jednorazową do dowolnej grupy klientów. Wiadomość wysyłana jest według dostarczonego szablonu. System do wysyłki jednorazowej można zintegrować z większością systemów webowych. Po wykonaniu wysyłki generowany jest raport odrzuceń. Wysyłka jednorazowa jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli Twoja baza zawiera niewiele rekordów lub chcesz zintegrować ją z istniejącymi systemami.