Obsługa eventów

Strefa kreatywności

Niezawodne rozwiązania dla eventów. Sprawdź nasze narzędzia i poznaj inny wymiar komfortu. Zaufaj ponad 10cio letniemu doświadczeniu tak jak zrobiło to wielu.

Najlepsze narzędzia do administracji i zarządzania każdego rodzaju eventem

Firma SmartNet posiada w swojej linii produktów dwa doskonałe narzędzia, które w kompletny sposób pozwolą przeprowadzić każdy event na najwyższym poziomie. Zaczynając od procesów przed eventem, przez nadzór podczas wydarzenia, po ostateczne raporty. Zachęcamy do kontaktu w celu kompletnej prezentacji rozwiązań.

Smart Event Tools jest to narzędzie, dzięki któremu zrealizujesz każdy z założonych elementów eventu. Stworzenie strony rejestracyjnej lub integracja z istniejącą stroną. System jest

Przygotuj komplet informacji dla uczestnika w przejrzystej formie. Pomóż trafić na miejsce, udostępnij hasło do Wifi i przekaż wszystkie niezbędne informacje organizacyjne.

Wykorzystując moduł QUIZ rozbudzisz nutę rywalizacji. Sprawdź wiedzę uczestników i upewnij się czy tematyka wykładu / szkolenia jest jasna dla wszystkich

Przygotuj rewelacyjną zabawę jednocześnie zbierając pieniądze na szczytny cel. Rozbudź kreatywność działów firmy przy wymyślaniu ciekawej oferty na licytację. Pozwól na szaloną rywalizację. Zrób to wszystko w oparciu o sprawdzone rozwiązania.

Nie bądźmy anonimowi. Nie bądźmy dla siebie obcy. Pozwól uczestnikom eventu dowiedzieć się czegoś więcej o sobie nawzajem. Moduł Who is Who bez wątpienia Ci w tym pomoże

Wykorzystaj rozwiązania IT i udostępnij na wykładzie moduł Q&A, który pozwoli w łatwy sposób komunikować się z prelegentem, nawet jeżeli uczestnik nie jest fizycznie na sali

Bądź w ciągłym kontakcie z uczestnikami. Wyślij maila z przypomnieniem o evencie, podziękuj za udział lub spytaj o powód nieobecności. Wyślij sms-a z zaproszeniem na lunch oraz wiadomości push przed każdym wykładem. To wszystko w pełni automatycznie!

Otrzymaj feedback od uczestników. Dowiedz się, które wykłady podobały się najbardziej, zobacz co uczestnicy chcieliby zmienić. Ich opinie i uwagi pozyskasz dzięki modułowi ankiet.

Pokaż w czytelny sposób plan eventu. Wyświetlaj spersonalizowane informacje dla uczestnika w przejrzystej agendzie. Spraw aby nie tracili czasu na szukanie właściwej sali i prelekcji.

System SOK to doskonałe rozwiązanie dające możliwości obsługowej lub bezobsługowej rejestracji, identyfikacji oraz administracji eventami. Programy dostępne na rynku polskim i zagranicznym charakteryzują się ścisłą formą i nie dają możliwości dostosowania go do własnych potrzeb. 

SOK daje możliwość wykorzystania tych modułów, które są aktualnie potrzebne. Każda konferencja charakteryzuje się specyficznymi wymaganiami. SmartNet jako partner wielu eventów, doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie dla konkretnego przedsięwzięcia. Dajemy również możliwość wyboru konkretnych modułów i dostosowania ich do własnych potrzeb.

ZASTOSOWANIE

Targi, konferencje, koncerty, imprezy masowe, wystawy, prezentacje, szkolenia czyli wszystkie eventy wymagające zarządzania danymi personalnymi oraz prawami dostępu.

Uzyskanie informacji dotyczących osób obecnych na danym evencie jest ważne zarówno dla sponsorów jak i organizatorów. Uzyskane raporty dają możliwość generowania odpowiednich wniosków dających możliwość odpowiednich reakcji.

Program daje możliwość pozyskania bazy danych potencjalnych klientów oraz osób zainteresowanych. Raport przygotowany w przejrzystej formie, kompatybilny z większością programów do zarządzania danymi jest jednym z najważniejszych aspektów tworzenia tego rodzaju eventów.

Ewidencjonowanie osób uprawnionych do wejścia na event lub jego część. Skanowanie identyfikatorów w celach ewidencyjnych to najszybszy sposób sprawdzenia praw dostępu uczestnika do konkretnej części eventu