Strony internetowe
strony internetowe

Zaistniej w internecie

Niezbędny element w dzisiejszym świecie

Jak działamy

Nasi programiści współpracują z grafikami oraz strategiem ds. treści, aby uzyskać idealny balans między prezentacją a wydajnością – zapewniając najwyższy poziom realizowanego projektu. Często ten proces jest czasochłonny i wymaga współpracy wszystkich stron, aby nie tylko zapewnić jak najbardziej elegancki i płynny komfort użytkowania, ale także zwiększyć wydajności strony internetowej.

Najlepsze rozwiązania

Od złożonych rozwiązań e-commerce po wykorzystanie narzędzi i interfejsów API innych firm, pracujemy nad stworzeniem strony internetowej, która działa bezbłędnie, wzmacnia Twoją markę i spełnia oczekiwania użytkowników.

Na linii frontu

Witryna to punkt kontaktu z Twoją marką, narzędzie biznesowe i miejsce do prezentowania własnych usług. Świetna strona internetowa może być motorem rozwoju biznesu. Zła strona może wyrządzić szkodę twojej marce. Wyjątkowe projektowanie stron internetowych nie jest łatwe. Dzisiejsi odbiorcy mają wysokie oczekiwania. Masz sekundy – może milisekundy – aby przekonać odwiedzających, że Twoja witryna jest warta ich czasu.

Dlaczego my?

Dzięki ponad 14-letniemu doświadczeniu SmartNet tworzy strony internetowe, które przekraczają oczekiwania odbiorców. Budujemy witryny z myślą o planowaniu strategicznym, atrakcyjnym wyglądzie wizualnym i odczuciach użytkownika, aby osiągnąć doskonałe wyniki.

Oferta

Ze względu na ilość zmiennych dotyczący tworzenia stron www, poniższe ceny nie stanowią oferty handlowej. Każdy projekt to indywidualna koncepcja i różnorodne założenia. Kwoty stanowią jedynie orientacyjny pogląd. Dokładną wycenę wykonamy po wypełnieniu stosownego briefu. Zachęcamy do kontaktu

3500 zł

wizytówka (landing page)

Dzięki prostej stronie Twoi Klienci znajdą Cię w Internecie

4500 zł

podstawowa strona www

Doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą wybić się na tle konkurencji

+6000 zł

rozbudowana stronawww

Rozwiązanie dla firm aktywnych w internecie