Projektowanie i wdrażanie sieci LAN
sieci Lan

Sieci LAN

Projektowanie i wdrażanie stały oraz tymczasowych sieci LAN

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem sieci od 2006 roku. Do każdej sieci podchodzimy indywidualnie. Wszystkie urządzenia dobieramy do potrzeb Klienta nie narażając go na zbędne koszty, ale doradzając w co warto zainwestować by długo cieszyć się z bezawaryjnej i bezpiecznej sieci. Podczas projektowania zachowujemy najwyższe standardy oraz regułę nadmiarowości i skalowalności sieci. Realizujemy zarówno sieci LAN jak i sieci Wi-Fi. Dodatkowo doradzamy wybór providera internetowego oraz negocjujemy warunki w imieniu klienta. Sieci realizowane przez nas są w 2 wariantach

sieci stałe

Zajmujemy się planowamiem oraz wdrażaniem sieci biurowych, firmowych oraz domowych. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do potrzeb wykorzystując niezawodny osprzęt sieciowy.

sieci Lan

sieci tymczasowe

Sieci te są wykorzystywane na wszelkich eventach, targach czy konferencjach. Realizujemy sieć zgodnie z życzeniem klienta. Zapewniamy własny sprzęt sieciowy jak i sprzęt użytkownika końcowego taki jak komputery, drukarki itp. W zależności od potrzeb zapewniamy dostęp do internetu LTE.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie gdzie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaplanujemy Twoją sieć.

modernizacja sieci

Zajmujemy się modernizacją sieci wraz z porządkowaniem bałaganu jaki powstał po przez rozwiązania chwilowe.