Sklepy internetowe
tworzenie sklepów internetowych

Zarabiaj w internecie

Stworzymy system umożliwiający dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu. Zacznij sprzedawać swoje usługi oraz towary przez internet.

Dla kogo?

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą, powinieneś zastanowić się nad rozszerzeniem swojej działalności o nowy kanał - Internet. Posiadając własny sklep internetowy Twój asortyment staje się dostępny na całym świecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet, kiedy Ty śpisz, Twoi klienci mogą oglądać towary i dokonywać zakupów. Własny sklep internetowy to także duże oszczędności. Nie musisz płacić prowizji Allegro, nie musisz utrzymywać oddziałów i zatrudniać wielu pracowników.

mailing
tworzenie sklepów internetowych

Nie tylko allegro

Jeżeli do tej pory prowadziłeś sprzedaż tylko przez portale aukcyjne, sklep internetowy zwiększy zaufanie do Ciebie i Twojej firmy a dobrze wykonany będzie reklamą i wizytówką oraz pomoże znaleźć nowych klientów. Dzięki nam takie rozwiązanie jest w zasięgu nawet małych firm.

Wybierz dokładnie to co potrzebujesz

Każdy sklep internetowy jest inny. Każdy ma inne założenia i trafia do innej grupy docelowej. Każdy zawiera inną bazę produktów. Stworzenie odpowiedniego silnika, który będzie przejrzysty i prosty w administracji to wyjątkowe zadanie. W zależności od stopnia złożoności proponujemy różne warianty.

od 4500 zł

od 6000 zł